• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 24, 2018 CUMARTESİ
 

İstanbul tramvayını seçiyor

4 Oca
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (24 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,79)
Loading...

İBB Tramvay

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTANBUL ULAŞIM AŞ’nin tasarım ve mühendisliği olan iki farklı modeldeki ‘€œİstanbul Tramvayı’€, İstanbulluların oylarıyla seçilecek.

1997 yılında başlayan yerli araç tasarlama ve üretme fikri çerçevesinde insan, bilgi ve teknoloji alt yapısı yatırımlarını artırarak çalışmalarını sürdüren İSTANBUL ULAŞIM AŞ, bu süreç içerisinde ürettiği prototip ve araçlar ile bu sahada güven kazandı.

1997 yılında başlayan yerli araç tasarlama ve üretme fikri çerçevesinde insan, bilgi ve teknoloji alt yapısı yatırımlarını artırarak çalışmalarını sürdüren İSTANBUL ULAŞIM AŞ, bu süreç içerisinde ürettiği prototip ve araçlar ile bu sahada güven kazandı.

http://www.ibb.gov.tr

http://www.istanbultramvayiniseciyor.com

İstanbul tramvayını seçiyor için yorumlar

Avatar

hakan

Ocak 7, 2011, 01:01

istanbulluların seçimine sunulan bu araçlar malesef ön görünüş olarak hiç estetik değil.sanki tahtadan yapılmış oyuncaklar gibi.Ne istanbulun tarihi dokusuna nede modern yüzüne uymuyor.istasyonda tramvay bekleyen insanlar gelen aracın önce önünü görür.Ön görünüş aracın vitrini gibidir.Araçlar bu açıdan yeniden tasarlanmalı diye düşünüyorum.Madem emek veriliyor biraz daha göze hoş gelecek şekilde tasarlanmalı.

Yorumu oylayın: +1 4 -1 4

Avatar

Yuksel

Ocak 11, 2011, 01:01

Arkadaşa katılıyorum, o kadar vakit harcıyorsun, para harcıyorsu, yapıtığın işte birazda estetiği niye ön plana çıkarmazsın anlayamıyorum, rahatı konforu, kaliteyi zaten söylemiyorum. Bunların hiçbirini seçmek istemiyoum, kusura bakmasınlar ama hiç güzel değiller. Sonuçta bunların içinde ömrümüz gececek, yıllaca bu araçları kullanacağız nicin baktığımızda helal olsun nekadar güzel tasarlamışlar dedirtmiyorsunuz. Bunu yapacak tasarımcılarınızmı yok, ozaman bir yarışma düzenleyin, insanlara imkan verin, ben bir çok insanımızın tasarım konusunda sıradışı cizimler yapacağına inanıyorum.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 4 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X