• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 20, 2018 SALI
 

Kestane Doğal Kaynak Suyu

2 Eki
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (31 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,58)
Loading...

Kestane Su

Kestane Doğal Kaynak Suyu, istanbul Boğazı’nın rumeli yakasında yer alan Sarıyer semtinde, kendisiyle aynı ismi taşıyan, tarihi “Kestane Suyu Özel Ormanı”nda hayat bulur. 1930’lu yılların başında Emin Nuri Akkaya tarafından satın alınan arazideki bu kaynağın tarihi ise 1800’lü yıllara dayanmaktadır.

http://kestanesu.com

Kestane Doğal Kaynak Suyu için yorumlar

Avatar

erdoğan mebahar

Mart 9, 2011, 22:03

kestane suyunu ilk olarak ünlü bir lokantada içtim…tadı çok hoşuma gitti
acaba bu suyu dıger pıyasada olan sular gibi ekonomık damaca ile bulmak mümkünmü…yazıhane ve evler için…..e-mail adresime bildirirseniz memnun olurum.
Makro super markete sordum bilgileri olmadıkları ,yanlız şişelerde sattıklarını söylediler

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 7 -1 0

Avatar

mustafa aydınoğlu

Mayısıs 18, 2011, 09:05

mrb sayın kestane suyunun sahibi suyunuz hem tarihi hemde tadıyla içimiyle mükemmel bir su neden kurumsallaşmıyorsunuz günümüzde istanbuldapazarlanan suların bir çogu artizyen karışımı veya işlenmiş olarak halka sunulmakta oldugunu biliyorsunuzdur heralde sizin suyunuzda böyle bir olumsuzluk yok ulaşımı kolay maliyet açısından avantajlısınız bence teknolojiye ayak uydurup büyümenizde hem kendi açınızdan hemde sarıyerimiz açısından fayda var diye düşünüyorum işlerinizde kolaylıklar kazancınızın bereketli olamsını yüce rabbimden diliyorum ……(bir sarıyerli olarak tan en azından sarıyer belediyesine gittigimide orada kayışdagı degilde kestane suyunun kullanıldıgını görmek ve içmek istiyorum )

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 6 -1 1

Avatar

naim

Temmuz 23, 2011, 16:07

bu gune kadar ıştığm suların en guzelı tesadufen ıstanbula mısafırlıkteydım umranıye dudulu arasında lokontada yemek yerken şışe ıçınde su getırdıler.ılk bakş şışe ıçınde bıraz garıp buldum ama ıçtığımde harıkaydı.eşım lokonta sahıbınden suyun nerden aldığını bayısının nerde olduğunu sordular ama ne yazıkı onlarda bılmıyorlardı.alın bır kasa boş şışe bıtınce getırırsınız cevanını alınca yapacak bırşey yoktu.ben dudulu da kalıyorum.harıka sularınızdan bıze en yakın bayı ısmını telefonunu verırsenız memnun olurum. tum çalışanlara teş eder saygılarımla

Yorumu oylayın: +1 3 -1 6

Avatar

burhan süberk

Mart 24, 2012, 15:03

sayın yetkililer sizler uzun zamandır bu suyu satmaktasınız benıi sizden öğrenmek istediğim bunların 5 lıtrelikleri sizlerde mevcutmu yalnız cam şişe amlajlı varsa bana meyıl olarak yazıp yollarmısınız teşekkürler

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 0

Avatar

zey can

Nisan 15, 2012, 12:04

içimi harika…mlsf biraz pahallı ama..kolisi 25 lira civarında: 75clx12şişelik koliler halinde city farm’dan alıyorum ankarada… keşke 5 litrelik damacanası olsa biraz da fiyat düşse… benim asıl merak ettiğim Ph seviyesi 6.8 sadece!… oysa sağlıklı bir suyun ph seviyesi 7.0 hatta yukarısı olması gerekir bildiğim kadarıyla…

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Avatar

Cem

Nisan 16, 2012, 17:04

Göktürk – Kemerburgaz / İstanbul Kestane Su Bölge bayisiyiz; bu bölgedeki Kestane Cam Şişe Su içiçilerine hizmet için hazır olduğumuzu bilginize sunarız.
T:***********
GSM : *****************

Yorumu oylayın: +1 1 -1 6

Avatar

guol karaan

Ocak 1, 2015, 23:01

sayın kemal abı ben umranıyeden gurol eskı hakan otodan bayılık almak istıyorun olurmu

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X