Kral Şakir, Türkiye sınırlarını aştı!

yuzde100yerli.com kapak resmi

grafi2000-kral-sakir

Grafi2000 ve Varol Yaşaroğlu imzalı yüzde yüz yerli animasyon dizisi Kral Şakir, 25 Kasım’dan itibaren Cartoon Network’ün Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yayın yapan kanalında başlıyor.

Türk bir aslan ailesinin başından geçen olayları eğlenceli ve neşeli bir dille anlatan ilk yerli yapım Kral Şakir, 25 Kasım’dan itibaren Cartoon Network’ün Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yayın yapan kanalında başlayacak.

Aralarında Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Kuveyt ve Katar’ın da olduğu 19 ülkede yayınlanacak olan animasyon dizisi, Cartoon Network’ün Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yayın yapan kanalı aracılığı ile 200 milyon kişiye ulaşacak. Laith The King ismiyle yayınlanacak Kral Şakir’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yayınlanacak versiyonunda Arapça’nın 8 ayrı lehçesi kullanılacak ve çizgi filmde yer alan karakterlerin isimleri de Arapça’ya çevrilecek. Bu versiyonda en sevilen karakterlerden Kral Şakir – Laith the King olarak adlandırılacak.

http://grafi2000productions.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.