• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 18, 2018 PAZAR
 

Meteksan Yara Savunma Eğitim Simülatörü (DCSIM)

22 Şub
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

METEKSAN Savunma Sanayi A.Ş. tarafından geliştirilen Yara Savunma Simülatörü, Kocaeli’de bulunan Yıldızlar Su Üstü Eğitim Komutanlığı’nda faaliyet gösteriyor.

Denizde çalışma şartlarının zorlu olduğu bir gerçektir. Karşılaşılabilecek tüm risklerin ortadan kaldırılması mümkün olmamakla birlikte geminin hasar alması veya gemi içindeki devrelerde delik/patlak oluşması sonrası oluşacak yüksek basınçlı suyun neden olabileceği trajedi ancak iyi eğitilmiş personel tarafından önlenebilir. İcra edilecek bu faaliyetler Yara Savunma’nın konusudur. Meteksan, konu ihtiyaca uygun olarak ileri teknoloji ürünü yeteneklere sahip Yara Savunma Simülatörü (DCSIM)’nü geliştirmiştir.

Yara Savunma Simülatörü ile sağlanan gerçekçi eğitim yöntemleri ve ortamı, tamirci parti personelinin gerçek hasarlarda daha etkin ve etkili müdahale edebilmeleri için en üst düzeyde hazır olmalarını sağlar. Meteksan Yara Savunma Simülatörü (DCSIM), gemi personeline yara savunmaya hazır olma açısından uluslararası standartlara ve denizcilik standartlarına uygun eğitimler geliştirme ve uygulama ortamı sunar. DCSIM’in özgün özellikleri, sağlanacak eğitimin etkinliğini, verimini ve sistemin idame imkanını arttıracak şekilde tasarlanmıştır.

http://www.meteksan.com/

Meteksan Yara Savunma Eğitim Simülatörü (DCSIM) için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X