General Mobile yeni telefonu GM 6’yı duyurdu

yuzde100yerli.com kapak resmi

General Mobile Türkiye’de ve dünyada Android severlerin merakla beklediği en yeni Android One akıllı telefonu GM 6’yı Mobile World Congress 2017’de kullanıcılarına duyurdu.

2015 yılında General Mobile 4G ile ilk Android One telefonunu satışa çıkaran General Mobile, 2016 yılında yine Mobile World Congress kapsamında büyük ilgi gören GM 5 Plus modelini duyurmuştu. GM 5 Plus modeli ile Android kullanıcılarından büyük ilgi gören General Mobile’dan bu sene de kullanıcıların beklentisi yüksekti.

General Mobil GM 6’yı GM 5 Plus modelinden ayıran en büyük yenilik ise telefona eklenen parmak izi okuyuculu home tuşu görünmekte, yuvarlatılmış hatları ile şık bir tasarıma sahip olan GM 6, HD IPS ekran, 3000MA çıkarılabilir batarya, 3GB RAM, 32GB ROM, 13MP kamera ile uygun fiyatlı telefon arayan Android severleri bu sene de tatmin edeceğe benziyor.

https://www.generalmobile.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.