Vestel yeni amiral gemisi Venus Z10’u duyurdu

yuzde100yerli.com kapak resmi

vestel-venus-z10

Türkiye’nin önde gelen teknoloji devlerinden Vestel, en yeni akıllı telefonu Vestel Venus Z10’u Barselona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2017) Android severlere tanıttı.

Her çıkardığı yeni Venus modeli ile bir öncekine göre daha çok ilgi görmeyi başaran Vestel, Venus telefonların en sonuncusu olan Z10 serisi 5,2″ FHD IPS ekranı, 13MP arka kamerası, 8MP ön kamerası, güçlü donanımı ve şık tasarımı ile 2017’de dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceğe benziyor.

Venus Z10, PDAF, OIS ve EIS teknolojileri ile hareketli objelere hızlı odaklanıp, el titremelerini algılayarak çok daha net çekimler sunuyor. Venus Z10’daki 8 çekirdekli 64 Bit Qualcomm işlemci, yüksek performans gerektiren birçok uygulamanın başarıyla çalıştırılabilmesini sağlıyor. Venus Z10 komple metal ve diamond cut cam birleşimi tasarımı, 2.5D cam teknolojisi ve parmak izi okuyucu özelliği ile ergonomik bir yapıda.

https://www.vestel.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.