Molfix Bebek Bezleri

Molfix bir Hayat kimya kuruluşu olarak ilk ışığını 1998’de Türkiye’de verdi.

Molfix Logo

TV reklamlarıyla tüketicinin aklında kalıcı bir yer edinen Molfix bir Hayat kimya kuruluşu olarak ilk ışığını 1998’de Türkiye’de verdi.

1999 yılında Molfix Bulgaristan, Rusya ve Ukrayna pazarına girdi. 2001 yılında yeni üretim tesisi ile büyük bir sıçrama yaşayan Molfix, 2002 ve 2003’te 2 yıl üst üste tüketici ödüllerinin sahibi oldu. Günümüzde ise 72 ülkede milyonlarca bebek ve anne artık Molfix’i biliyor ve kullanıyor.

Avrupa standartlarına uyumlu sistemlerle dünya çapında 6 farklı ülkede üretim yapan Hayat Kimya, 100’den fazla ülkedeki ihracat ağıyla tüketicilerine ulaşıyor. Hayat Kimya, yurtiçi İzmit fabrikasında; Deterjan, Hijyen, Temizlik kağıdı kategorisinde üretim yapıyor. Yurtdışında Cezayir Hayat DHC fabrikasında; Ev Bakım ve Hijyen, İran Pars Hayat Sağlık Ürünleri Sehami Has fabrikasında; Hijyen ve Temizlik Kağıtları, Mısır Hayat Hygienic Products S.A.E. fabrikasında; Hijyen, LLC Hayat Kimya Rusya fabrikasında; Temizlik Kağıtları, Bosna Hersek Natron HAYAT DOO Fabrikası’nda ise selüloz ve ambalaj kağıdı kategorisinde üretim gerçekleştiriyor.

http://www.molfix.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.