• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 21, 2018 ÇARŞAMBA
 

Otokar “KENT”

13 Ağu
2009
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 5 üzerinden 3,94)
Loading...

Otokar KENT

KENT modern görünüşü, Euro4 emisyon seviyesine sahip çevreci motoru, 290 BG’ndeki Deutz motoru ile güçlü ve yüksek performanslı bir otobüs. Ayrıca otomatik şanzımanı, kliması, geniş iç mekanı ile konforlu, üstün üretim teknolojisi, dayanıklılığı ve emniyeti ile dikkat çekiyor.

KENT, Doruk otobüsü ile Design Turkey 2008 “İyi Tasarım” ödülü kazanan Otokar tasarım ekibi tarafından geliştirildi. Benzersiz iç ve dış tasarımı ile sınıfının en şık tasarımı, en modern otobüsü olma özelliğine sahip.6 silindirli 7150 cc Deutz motoruyla, 290 HP gücü ve 1200 Nm Torku ile sınıfının en güçlüsü olan KENT, Adblue kullanımıyla zararlı NOx gazlarını ayrıştırarak Euro4 emisyon seviyesini sağlayan çevreci motora sahip. Sınıfında, önde bağımsız aks uygulamasının yapıldığı ilk araç olan KENT, benzersiz süspansiyonu ve üstün yol tutuşu ile yolcularına sınıfının en konforlu seyahat imkanını veriyor. Otokar mühendisleri tarafından seçilen motor, şanzıman ve aks oranları, kullanıcıya yüksek performansı sınıfının en düşük yakıt tüketimiyle sunuyor. Kapılarda sıkışmayı önleyici sistemin yanısıra acil durumlarda yolcu tahliyesini yapmak üzere içeride ve dışarıda kapı açma muslukları bulunuyor. Engelli yolcu taşımacılığı için asansör sistemi isteğe bağlı olarak sunuluyor.

http://www.otokar.com.tr

Otokar “KENT” için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X