Otokar KENT

KENT modern görünüşü, 290 BG motoru ile güçlü ve yüksek performanslı bir otobüs.

Otokar Logo Siyah

KENT modern görünüşü, Euro4 emisyon seviyesine sahip çevreci motoru, 290 BG’ndeki Deutz motoru ile güçlü ve yüksek performanslı bir otobüs.

Ayrıca otomatik şanzımanı, kliması, geniş iç mekanı ile konforlu, üstün üretim teknolojisi, dayanıklılığı ve emniyeti ile dikkat çekiyor. KENT, Doruk otobüsü ile Design Turkey 2008 “İyi Tasarım” ödülü kazanan Otokar tasarım ekibi tarafından geliştirildi. Benzersiz iç ve dış tasarımı ile sınıfının en şık tasarımı, en modern otobüsü olma özelliğine sahip.

6 silindirli 7150 cc Deutz motoruyla, 290 HP gücü ve 1200 Nm Torku ile sınıfının en güçlüsü olan KENT, Adblue kullanımıyla zararlı NOx gazlarını ayrıştırarak Euro4 emisyon seviyesini sağlayan çevreci motora sahip.

Sınıfında, önde bağımsız aks uygulamasının yapıldığı ilk araç olan KENT, benzersiz süspansiyonu ve üstün yol tutuşu ile yolcularına sınıfının en konforlu seyahat imkanını veriyor. Otokar mühendisleri tarafından seçilen motor, şanzıman ve aks oranları, kullanıcıya yüksek performansı sınıfının en düşük yakıt tüketimiyle sunuyor. Kapılarda sıkışmayı önleyici sistemin yanısıra acil durumlarda yolcu tahliyesini yapmak üzere içeride ve dışarıda kapı açma muslukları bulunuyor. Engelli yolcu taşımacılığı için asansör sistemi isteğe bağlı olarak sunuluyor.

http://www.otokar.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.