Pardus 2009.2 RC Çıktı!

Pardus 2009.2 Beta sürümünden sonra yapılan hata düzeltmelerini içeren Pardus 2009.2 RC sürüm yayınlandı.

yuzde100yerli.com kapak resmi

Pardus 2009.2 Beta sürümünden sonra yapılan hata düzeltmelerini içeren Pardus 2009.2 RC sürüm adayı, Pardus FTP sunucularında yerini aldı.

Pardus 2009.2 RC sürümünü bu adresten indirebilir ve kararlı sürüm duyurulana kadar karşılaştığınız hataları bildirerek geliştirme sürecine yardımcı olabilirsiniz. Yeni sürüm içeriğinde, özgün Pardus teknolojilerinin yeni özellikleri, güncellenmiş uygulamalar, oyunlar ve çok sayıda paket güncellemesi bulunuyor. Her seferinde daha sorunsuz güncel kurulumlar amaçlayan Pardus, yeni sürümde birçok sürprizle kullanıcılarını karşılayacak.

Her zaman olduğu gibi bu sürümün bir “deneme sürümü” olduğunu ve kararlı sürüme kadar bu sürümlerde bilinen ya da henüz fark edilmemiş hatalar olabileceğini hatırlatmak isteriz. Bu yüzden bilgisayarınızda sizin için önem taşıyan veriler varsa ya da yeterince deneyimli olduğunuzu düşünmüyorsanız, tavsiyemiz kararlı sürümü beklemeniz yönünde olacak.

www.pardus.org.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.