• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 21, 2018 ÇARŞAMBA
 

Polis araçları için yeni akıllı denetleme sistemi, ekin Patrol

16 Kas
2015
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

ekin-tech-patrol

Kendi konseptinde dünyada bir ilke imza atan ekin Patrol, polis araçları için tasarlanmış bir denetleme sistemidir. Otoyollar, yaya geçitleri, okul önleri, otobüs durakları, bekleme yapılmayan alanlar gibi birçok farklı lokasyonda 360 derece bakışla denetim sağlar.

Trafikte birçok denetim ve güvenliği bir çatı altında birleştirerek, seyir ya da park halinde uygulayabilen, bu sayede maliyet tasarrufu sağlayan ekin Patrol, kompakt bir tasarıma sahip olarak geliştirilmiştir. Sabit trafik denetleme sistemleri, sürücüler tarafından bulunduğu bölgelerde zaman içerisinde öğrenilir. Bu durumda sadece denetlenen alanın kısmi trafik güvenliği sağlanmış olur.

Seyir yada park halinde çalışabilen, görüş açısında bulunan tüm araçların hızları ve yapılan ihlalleri otomatik olarak tespit eden ekin Patrol, bu özelliği ile topluma ve trafik endüstrisine önemli bir yarar sağlamaktadır. Hız tespiti ile eş zamanlı olarak araç plaka tanımlaması da yapan ekin Patrol, böylelikle trafikte çalıntı, kacak veya aranan araç tespitini de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Tasarım olarak bir çok ilki bünyesinde bulunduran ekin Patrol, birbirleri ve kontrol merkezi ile eş zamanlı haberleşerek dinamik bir network oluşturmaktadır. Toplumsal olaylara zamanında ve hızlı müdahale, suçlu yada aranan şahısların kolaylıkla tespit edilmesi için yüz tanıma sistemi de entegre çalışmaktadır.

http://www.ekintechnology.com/

Polis araçları için yeni akıllı denetleme sistemi, ekin Patrol için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X