REDET-II elektronik taarruz sistemi teslimatları devam ediyor

REDET-II Radar Elektronik Destek / Elektronik Taarruz sistemi teslimalatlarının devam ediyor.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, REDET-II Radar Elektronik Destek / Elektronik Taarruz sistemi teslimalatlarının devam ettiğini bildirdi.

Kara SOJ (KORAL) Sistemine ek olarak REDET-II Sistemi ile Silahlı Kuvvetlerimizin Elektronik Harp kabiliyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Savunma Sanayii Başkanlığı proje kapsamında teslimatların devam ettiğini duyurdu.

Radar Elektronik Destek Sistemi (ED)

Radar ED Sistemi; tehdit radarları tespit, teşhis etmekte ve elektronik taarruza esas olmak üzere radarların gerekli bilgilerini yönleriyle birlikte belirleyerek Elektronik Muharebe Düzeni (EMD)’ni oluşturmaktadır.

Radar Elektronik Taarruz Sistemi (ET)

Radar ET Sistemi; tespit edilmiş hedef radarların kapsama alanlarını azaltmak veya belirli süreler için harekât dışı bırakmak maksadıyla aldatma veya karıştırma formlarında elektronik taarruz uygulamaktadır. Sistem, sahip olduğu ‘Destek Tespit Alt Yapısı’ ile elektronik taarruz uygulayacağı hedef radarları tespit edebilmektedir. Hedef radarlara karşı DRFM tabanlı yapısıyla evre uyumlu ve uyumsuz karıştırma ve aldatma tekniklerini uygulayabilmektedir.

https://www.aselsan.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.