• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Aralık 17, 2017 PAZAR
 

Selin Kolonya

12 Nis
2007
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,00)
Loading...

Eczacıbaşı’nın kolonyacılık tecrübesi eskilere dayanır. Türkiye’de ilk kolonya 1912 yılında, Süleyman Ferit Eczacıbaşı tarafından İzmir’de üretildi. Daha sonraki yıllarda Türkiye’de bir sanayi haline gelen kolonya böylece Süleyman Ferit Eczacıbaşı’nın ellerinde doğdu.

Eczacıbaşı, bu noktadan hareketle 1980 yılında tekrar kolonya üretimine başlama kararı aldı. İlk prensip ise “en iyi kolonyayı üretmek” oldu ve böylece “Selin” markası ortaya çıktı.

Bugün Selin, ülkemizde kolonya deyince ilk akla gelen markadır. Tüketiciler Selin’i mavi kutusu, özgün şişesi ve Selin’e has özel esansı ile tanımaktadır. Selin limon kolonyası, 80’° alkol yoğunluğuna sahip üstün kaliteli bir üründür. Selin limon kolonyası PVC ve cam şişede, dökme ya da sprey formu ile ve plastik bidon seçenekleriyle tüketiciye sunulmaktadır.

Selin Kolonya

http://www.selin.com.tr/

Selin Kolonya için yorumlar

Avatar

cem kuş

Eylül 30, 2007, 11:09

ben safranboluluyum.safranlı kolonya yapıyomusunuz yada yapabilirmisiniz bu konuda bilgi almak istiyorum.teşekkürler.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 0

Avatar

CEM

Kasım 11, 2008, 14:11

kolonya ile attığım mailime cevap gelmedi.tekrardan bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorum.saygılarımla.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 1

Avatar

Filiz

Mayısıs 27, 2010, 16:05

Oğlumun parmağını pansuman yaparken Selin marka kolonya ile ıslattığım bir pamuk parçasını koltuğun deri kolluğunun üstüne koydum. 5 dakika sonra pamuğu alırken deri koltuğun renginin attığını ve yüzeyinin soyulduğunu gördüm. Biraz daha bekleseymiş deri koltuk delinecekmiş. Koltuk onarılmaz şekilde deforme oldu. Kolonyanın bu kadar asitik içeriği olması normal mi? Kolonyayı çok büyük bir marketler zincirinden aldım ve s.k.t. geçmemiş.

Yorumu oylayın: +1 2 -1 7

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X