Hisar – Sofranız İçin En Güzeli

Hisar güzel sofra kurmanın büyük bir keyif olduğuna inanmış bir firma.

Hisar Logo

Hisar güzel sofra kurmanın büyük bir keyif olduğuna inanmış bir firma ve bu keyfi olabildiğince çok insanın masasında yaşatmaya çalışıyor.

1968 yılında Erdoğan kardeşler tarafından el feneri üretimiyle başlayan Hisar, daha sonra çatal, kaşık, bıçak ve tencere üretimine geçti. Florya’da kendi fabrikasını kurdu ve üretim kapasitesini artırdı. Hisar, sektöründe lider olan bir mutfak ve sofra ürünleri markasıdır. “Sofra Sanatı” mottosuyla, insanların yaşam tarzlarına uygun keyifli ve şık sofralar kurmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Hisar, kendi bünyesinde AR-GE bölümü bulunan ve kendine has geliştirdiği modelleriyle başka üreticilere de ilham kaynağı olan bir markadır. Ürünlerinde iyi tasarım ve kaliteli ürün anlayışını benimsemiştir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası’nı ve Turquality Devlet Destekli Markalalaşma Programı’nı alan ilk firmadır.

http://www.hisar.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.