Super Star Dizel Motorlar

MOTOSAN kendine has kalitesiyle Super Star Dizel Motorları'nı Türkiye'de üretmektedir.

yuzde100yerli.com kapak resmi

1967’de yüksek mühendis ABDÜLKADİR ÖZGÜR kurmuştur, 39 Yılı aşkın bir süreden beri MOTOSAN kendine has kalitesiyle Super Star Dizel Motorları’nı Türkiye’de üretmektedir.

Super Star Dizel Motorları, Amerika’da “GENERAL MOTORS” standartlarına uygun olarak güçlü, ekonomik ve arızasız çalışmak üzere tasarlanmıştır ve tamamen Türkiye’de üretilmektedir. Bugün 90.000’den fazla Super Star Dizel Motor’u yurt içinde ve dışında yüksek performansı ve çalışkanlığıyla hizmet görmektedir. Uçsuz bucaksız tarlalar sulamakta, betonyerleri, elektrik jeneratörlerini çevirmekte, balıkçiı tekneleri ve yatların engin denizlere açılmasına öncülük etmekte ve traktörleri yürütmektedir.

— Güncelleme —

SUPER STAR Dizel Motorlarının planları Amerikan GENERAL MOTORS Firmasının mühendisleri tarafından hazırlanmıştır. Projenin hazırlanmasında, bilhassa jenaratörde, tarımda, sanayide ve denizde bir motordan istenen arızasız çalışma ve az masraflı olması göz önüne alınmıştır.

— Güncelleme —

http://www.motosan.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.