Togg Ekim ayında 3.567 adet T10X modeli teslim etti

Togg, Ekim ayında müşterilerine 3.567 adet T10X modeli teslim ettiğini duyurdu.

TOGG T10X Akıllı Cihaz Araba

Türkiye’nin yerli elektrikli otomobil üreticisi Togg, Ekim ayında müşterilerine 3.567 adet T10X modeli teslim ettiğini duyurdu.

Bu, Mayıs ayından beri teslim edilen T10X modellerinin toplam sayısını 9.171’e çıkardı.Togg, teslimat rakamlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Togg ayrıca, müşterilerini hedef alan bir dolandırıcılık girişimi konusunda da uyardı. Şirket, bazı kötü niyetli kişilerin Togg adını kullanarak ödeme talep etmeye çalıştığını söyledi. Togg, T10X için ödeme işlemlerinin sadece mobil uygulaması Trumore üzerinden yapıldığını açıkladı ve müşterilerden başka kaynaklara güvenmemelerini istedi. Togg, dolandırıcılar hakkında yasal işlem başlattığını bildirdi.

https://www.togg.com.tr

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.