Trip Shave Club, dünyanın ilk kendinden jelli tıraş bıçağı

Dünyanin kendinden jelli ilk tıraş bıçağı Trip Shave Club, haznesinde bulunan yumuşatıcı jel sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir tıraş deneyimi sunuyor.

Trip Shave Traş Bıçağı

Dünyanın ilk kendinden jelli tıraş bıçağı Trip Shave Club, haznesinde bulunan yumuşatıcı jel sayesinde cildin tahriş olmasını engelleyerek kullananlara eşsiz bir tıraş deneyimi sunmayı hedefliyor. Bir iş görüşmesi öncesi aklına gelen tek kullanımlık diş fırçası fikrinin daha önceden patentlendiğini gören Bayram Yavuz yeni fikirler üretmekten vaz geçmeyerek kendinden jelli traş bıçağı fikrini düşünmeye başlar.

Her seferinde bıçağa ayrı, tıraş jeline ayrı para vermek yerine , insanların seyahat anında kullanabileceği ve ekonomik olabileceğini düşündüğü fikri hayata geçirmek istemiş ve yaptığı araştırmada böyle bir ürünün yapılabileceğini görmüş ve hemen patent ve marka başvurusu yapıp ürünü üretmeye karar vermiş. Trip Shave Club olarak düşündüğü ürünün yatırımlarını yaparak üretime hızlı bir şekilde geçmiş.Yurt dışından ciddi talep olduğunu gören Bayram Yavuz Türkiye’ nin ikinci tıraş bıçağı olan kendinden jelli tıraş bıçağı üretmenin gururunu yaşıyor.

Yapılan arge çalışmasında kendinden jelli Trip Shave Club tıraş bıçağının sapına monte ettiği jel tüpüyle 12 kullanımlık özel sakal yumusatıcılı jel muhafaza ediliyor. Sürekli seyahat halinde olan insanlar için gayet pratik olan jelmatik dış dünya pazarında ciddi bir taleple karsı karşıya. Ülkemizde yıllık 300 milyon tıraş bıçağı tüketiliyor ve bunun %77 gibi bir dilimini yabancı sermayenin elinde bulunduğunu söyleyen Bayram Yavuz yakın bir zamanda Trip Shave Club marka tıraş bıçağının pazardan ciddi bir pay alarak ülke ekonomisine yıllık 450 milyon kdv kazandırmayı hedefliyor.

https://www.tripshaveclub.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.