TT Custom Choppers

TT Motor A.Ş. bütün modellerinin kaporta, şase ve karoserleri kendi bünyesinde üretmekte

TT CUSTOM CHOPPERS

Tarhan Telli tarafından bizzat dizayn edilen motosikletler, dünyada bir çok ülkede yer alan motosiklet tutkunları tarafından büyük ilgi görüyor.

TT Motor A.Ş. bütün modellerinin kaporta, şase ve karoserleri kendi bünyesinde üretmekte olup, montaj ve üretim bandını Mecidiyeköy’deki genel merkezine toplamıştır. Bu doğrultuda modern bir boya ve üretim kompleksi kurarak motosiklet üretimine hız vermiştir.

TT Motor A.Ş., Türkiye’ye döviz getirmeyi ve istihdam oluşturmayı hedefleyen %100 bir Türk firmasıdır. 2500 m2 kapalı alan içerisinde pres atölyesi, karoser, montaj işlem üniteleri, İstanbul’un merkezindeki showroomu ve üretim bandıyla bir ilk olmaya devam etmektedir.

2009 senesinde Avrupa’dan Custom Chrome firmasi tarafindan “Best Business Performance in Growing Markets” ödülünü alarak sektörel çok iyi bir pozisyon elde etmiştir.

https://www.ttmotor.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.