Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı kutlamalarında İstanbul Boğazı’nda savaş gemilerinin muhteşem geçit töreni

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını kutlama etkinlikleri kapsamında, 100 savaş gemisi İstanbul Boğazı’nda geçit töreni icra ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl 100 Savaş Gemisi Geçit Töreni

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını kutlama etkinlikleri kapsamında, 100 savaş gemisi İstanbul Boğazı’nda geçit töreni icra ediyor.

Bu etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümüne özel olarak düzenlenen bir kutlama etkinliği olarak gerçekleştiriliyor.

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl 100 Savaş Gemisi Geçit Töreni

Savaş gemilerinin İstanbul Boğazı’ndan geçişi, Türkiye’nin tarihi ve kültürel mirasına önemli bir katkı sağlıyor. Bu etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutlamak için düzenlenen diğer etkinliklerle birlikte, Türk halkının milli birlik ve beraberliğini pekiştirmeyi amaçlıyor.

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.