• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 22, 2018 PERŞEMBE
 

Türkiye’nin ilk el mobil cihazı.

8 Eyl
2009
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,35)
Loading...

LOGICODE LC-300 EL TERMİNALİ

Logicode tarafından 2 yılı aşkın süredir yürütülen AR-GE çalışmalarından sonra pazara sunulacak olan LC-300 Serisi Mobil El Bilgisayarı güçlü işlemcisi, arttırılmış pil tasarruf modu, teknik destek ve yazılım desteği ile pazara yeni bir soluk getirecek.

%100 Türk sermayesi ve Türk AR-GE çalışmalarıyla üretilmiş olan LC-300, Türkiye’nin El Bilgisayarı olma hedefiyle pazara girmesi hedefliyor.

http://www.logicode.com.tr

Türkiye’nin ilk el mobil cihazı. için yorumlar

Avatar

Hüseyin

Eylül 13, 2009, 23:09

Eğer üretimi de ülkemizde yapılıyorsa emeği geçen herkezi kutluyor ürünlerinin devamını diliyorum,Allah yollarını açık etsin. Yok tasarım yapıp uzak doğuda(çin) yaptırıp, türk malı diye reklam yapıyorlarsa yazık diyorum:((

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 4 -1 0

Avatar

recep yagız

Ekim 25, 2009, 12:10

bu ürün uluslararası başarılara sahip Türk Tasarım firması Designnobis’ tarafından geliştirilmiştir. volitanı yapan Bu türk tasarım firmasının geliştirdiği
ürünün tasarım çizimleri designnobis web sayfasında görülebilir.
Gene hakan Gürsu’nun ve ekibin eli değmiş yani …
ne diyelim ellerine sağlık….

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Avatar

Özgür Ekinci

Kasım 23, 2009, 14:11

Ürünü tamamen türk mühendisleri ile Designnobis firmasının endüstriyel tasarım ekibiyle geliştirdik. Keşke malzemelerde yerli olabilseydi ama artık bizden bu kadar. Bundan sonra umarım yerli malzemelerle geliştirebiliriz.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X