Vestel’den Star Wars tasarımlı ürünler geliyor

Türkiye'nin en büyük tüketici elektroniği üreticilerinden Vestel Star Wars hayranlarını sevindirecek ürünlerini piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük tüketici elektroniği üreticilerinden Vestel Star Wars hayranlarını sevindirecek ürünlerini piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

“Star Wars: Güç Uyanıyor”, vizyona girdiği 17 Aralık tarihinden bu yana 1 milyar 733 milyon dolar hasılat yaptı. Türkiye’de de Star Wars serisine ilginin yüksek olması ve serinin hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olması Vestel’i harekete geçirdi.

#StarWarsVestelde hashtag’i ile sosyal medyada ön sipariş kampanyası başlatan Vestel, ilk olarak Star Wars temalı kahve makinesi, kulaklık ve LCD TV’lerinin tanıtım videolarını paylaşmaya başladı. Siz de Star Wars hayranıysanız ve bu ürünlerden birine sahip olmak istiyorsanız, Vestel Star Wars temalı ürünlerine özel olarak hazırlanan web sitesinden ön sipariş verebilirsiniz.

http://starwars.vestel.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.