Yerli 3D yazıcı Zaxe ile metal 3D baskı yapılabilecek

Zaxe, metal filament kullanarak metal parçalar üretilebileceğini duyurdu

Yerli üç boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe, 3D yazıcılar ile metal 3D baskı alınabilecek endüstriyel 3D yazıcıların Ar-Ge süreçlerini başarıyla tamamladı.

Zaxe, 2021 yılında üretilecek yeni model Zaxe üç boyutlu yazıcılar (3D Printer) ile metal filament kullanarak metal parçalar üretmek için baskı alınabileceğini duyurdu. Zaxe, ayrıca geliştirilen yeni kafaların mevcut 3D yazıcılara (3D Printer) da entegre edilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Yerli 3D yazıcılar dışa bağımlılığı azaltacak

Ülkelerin üretim ekonomisi için stratejik öneme sahip olan 3D yazıcı sektörü Türkiye’de ve dünyada çok hızlı büyümektedir. Yerli ve milli 3D yazıcılarımız ile Türkiye ekonomisine gerek yurt dışına bağımlılığının azaltılması gerekse stratejik açıdan ihtiyacımız olan tüm üretimin ülkemizde yapılması konusunda büyük bir fayda sağlayacaktır.

Yerli üç boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe kimdir?

Zaxe 2015 yılında Türkiye’de kuruldu. Kullanımı kolay, güvenilir üç boyutlu baskı teknolojilerine ihtiyaç duyan kullanıcılar için en kullanışlı, tutarlı ve en gelişmiş 3D baskı çözümlerini sunmaktadır. Rakiplerden farklı olarak, Zaxe yalnızca bir üç boyutlu yazıcı üreticisi değil, güvenilir teknik destek ekibi ile müşterilerine bir cihaz yerine, uçtan uca bir ekosistem sunan 3D yazıcı üreticisidir. Zaxe, şu ana kadar ürettiği X1, X1 +, Z1, Z1 + 3D yazıcıları, Zaxe Desktop yazılımı ve Zaxe cihazlarına yönelik filamentler ile yüksek kaliteli baskılar almanızı sağlamaktadır.

https://zaxe.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.