Ücretsiz Ön Muhasebe Programı, Seyhan

Açık kaynak kodlu ücretsiz ön muhasebe programı Seyhan duyuruldu.

SEYHAN PROJECT, Ücretsiz Muhasebe Programı

Açık kaynak kodlu ücretsiz ön muhasebe programı Seyhan duyuruldu. Mustafa Dumlupınar tarafından 2 yıllık bir süreçte geliştirilen Seyhan Projesini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey indirip kullanmaya başlamak.

Bir işletme sahibiyseniz, muhasebe programınınızın işletim sisteminden bağımsız olarak çalışmasını istiyorsanız ve maliyeti yüksek muhasebe programlarını kullanmak istemiyorsanız, hiçbir kullanım kısıtlaması olmadan ve herhangi bir kurulum, kullanım ve yeni yıl ücreti ödemeden Seyhan’ı indirip kullanabilirsiniz. İşletmeniz için bedava ön muhasebe programı arıyorsanız Seyhan projesini indirip kullanmanız yeterli.

Açık kaynak olarak sunulan ön muhasebe programı Seyhan’ı dilerseniz işletme isterleriniz doğrultusunda düzenleyebilir ve yeni özellikler ekleyebiliriniz. Piyasada bedava ya da ücretsiz adı altında sunulan bir çok projeden farklı olarak Seyhan Ön Muhasebe Programıyla sunulan tüm özellikleri hiç bir kısıtlama olmadan bedava kullanabilirsiniz.

Seyhan Projesinin Özellikleri

* Ücretsiz ve açık kaynak kodlu
* İşletim sisteminden bağımsız çalışma
* Veritabanı bağımsız çalışma
* Tarayıcı bağımsız çalışma
* Kullanım kısıtlaması yok
* Yazıcı desteği
* Çok kullanıcılı
* Çoklu dil desteği
* Kolay kurulum ve dokümantasyon

https://github.com/seyhanp/seyhan

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.