Arçelik Ultra Hijyen serisi beyaz eşyalar bakteri ve virüsleri temizliyor

Arçelik, bakteri ve virüslere karşı %99.9 oranında etkili temizlik sunan Ultra Hijyen serisi beyaz eşyalarını duyurdu.

Arçelik, Coivd-19 salgınını etkili olduğu bu dönemde bakteri ve virüslere karşı %99.9 oranında etkili temizlik sunan Ultra Hijyen serisi beyaz eşyalarını duyurdu.

Dünya genelinde etkili olan Covid-19 salgını evimize giren ürünlerin temizlik ve hijyeninin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bizlere hatırlattı. Arçelik işte tam bu noktada Ultra Hijyen serisi beyaz eşyalarını tanıtarak hijyen konusunda hassas tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Arçelik Ultra Hijyen serisi beyaz eşyalar sağladıkları farklı temizleme özellikleri ile virüs ve bakterilere karşı %99.9 oranında başarılı temizlik sunuyor. Arçelik UV temizleme cihazı kişisel eşyaların ve dışarıdan gelen paketlerin temizliği konusunda kolaylıklar sağlarken, Ultra Hijyen serisi buzdolabı ise UV bölmesi ile dolabın kapağı kapandığında virüs ve bakterileri temizliyor. Arçelik Ultra Hijyen serisi çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri de hijyen arttırıcı özellikleri ile tüketicilerin ilgisini çekeceğe benziyor.

https://www.arcelik.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.