Aselsan’dan Endonezya’ya torpido karşı tedbir ZOKA teslimatı

Endonezya donanması tarafından verilen ZOKA siparişinin teslimatları Endonezya'ya ulaştı.

ASELSAN Logo

Aselsan ve Endonezya arasında 2019 yılında imzalanan akustik torpido karşı tedbir ve aldatıcı ZOKA teminini içeren sözleşmenin teslimatları Endonezya donanmasına ulaştı.

Janes sitesinde yer alan habere göre Aselsan tarafından geliştirilen Akustik Torpido Karşı Tedbir ve Aldatıcı Sistemi’in ilk yurt dışı müşterisi olan Endonezya donanması tarafından verilen siparişin teslimatları Endonezya donanmasına ulaştı.

Aselsan Akustik Torpido Karşı Tedbir ve Aldatıcı Sistemi ZOKA

ASELSAN tarafından geliştirilen ZOKA efektörleri, akustik güdüme sahip aktif, pasif ya da kombine modda çalışabilen bütün torpido tehditlerine karşı etkili olacak özelliklere sahiptir. ZOKA efektörleri, HIZIR Suüstü Torpido Karşı Tedbir Sistemi ve ZARGANA Denizaltı Torpido Karşı Sistemlerinde kullanılmakta olup her iki sistemde de aldatıcı ve karıştırıcı olmak üzere iki ayrı tipte ZOKA efektörü bulunmaktadır.

https://www.aselsan.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.