• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Ocak 21, 2018 PAZAR
 

DENİZALTI KURTARMA ANA GEMİSİ (MOSHIP)

24 Mayıs
2012
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (37 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,95)
Loading...

Yardımcı Gemi MOSHIP

Türk Deniz Kuvvetleri suüstü ve sualtında ağır denizlerde kurtarma imkanına sahip olacak Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi (MOSHIP)’nin tedarikine ilişkin projeyi başlatmıştır. Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi (MOSHIP), üzerine konulacak NATO ve ABD derin su kurtarma araçları ile hasar görmüş denizaltı personeline yaşam desteği verecek, denizaltıdan 600 m derinliğe kadar personelin kurtarılmasını sağlayacak, suüstü gemileri için kurtarma görevini, sualtı çalışmaları ve enkaz kaldırma çalışmalarını icra edilecektir.

http://kolayurl.com/8di

DENİZALTI KURTARMA ANA GEMİSİ (MOSHIP) için yorumlar

Avatar

eyup

Haziran 19, 2012, 09:06

vatana millete hayırlı olsun

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Avatar

uçak bileti

Haziran 21, 2012, 17:06

güzel paylaşım olmuş elinize emeğinize klavyenize sağlık hocam

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

İLKAN

Haziran 28, 2012, 05:06

dünyanın en etkili silahı radara yakalanmayan nukleger deniz altıdır
radara yakalanmadan dusman sularına giriyor diyelim yerini tespit ettiniz vuramıyosunuz cunku nukleer dolu denizinize bulasan nukleer atık yıllarca kalıcı sıkıntılar dogurur vurmassanız o size nukleer füze atıyo hiç bi kurtulusu yok :)

Yorumu oylayın: +1 2 -1 1

Avatar

MEHMET

Temmuz 19, 2012, 17:07

derinlik yeterli değil türkiyenin ulaşabileceği suların derinliği hesaplanmalı ona göre degerlendirilip yapılmalı-geliştitilmelidir

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X