• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Ocak 18, 2018 PERŞEMBE
 

EFSANE GAZOZ EFSANE ŞİŞESİNDE!

20 Ağu
2006
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,38)
Loading...

74 yıldır değişmeyen lezzeti ile efsane haline gelmiş Uludağ Gazoz, 1966 yılından 1985 yılına kadar kullandığı ve markasıyla özdeşleşmiş efsane cam şişesinde yeniden pazara sunuluyor.

30 yaşın üzerindeki herkesin hatıralarında bir yeri olan , o yıllarda gençlerin yazlık sinema keyiflerine lezzet katan , okul çağındaki çocukların teneffüslerinde aldıkları simitlerin vazgeçilmez ekürisi, hamam sefalarının final içeceği ve en güzel çay bahçelerinde keyiflere keyif katan Uludağ Gazozu, gelen yoğun talep üzerine o efsane cam şişe ile tekrar pazara sunuluyor. 1930 yılından beri o gizemli lezzetiyle efsane haline gelmiş Uludağ Gazoz ,bugün meşrubat ve doğal maden suyu üretimi ile beraber, toplam 410 kişiye istihdam sağlayan ,yıllık 5 mio$ ihracatı ile beraber toplam 30 mio.$ ciroya ulaşmıştır.

Uludağ Gazoz

http://www.uludagicecek.com.tr/

EFSANE GAZOZ EFSANE ŞİŞESİNDE! için yorumlar

Avatar

Remzi Gül

Nisan 15, 2007, 20:04

Uludag gazozun yurt disinda daha fazla noktada
satilmasini istiyorum.Su anda sadece Türk marketlerinde veya döner dükkanlarinda bulunuyor.Oralarda da fiyati diger ürünlere göre asiri pahali..Her istedigimizde icemiyoruz…

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

Safak Sorkun

Mayısıs 25, 2007, 14:05

Çocukluğumun en güzel anılarından olan gazozuma tekrar kavuşmak çok güzel ama daha çok üretilsin lütfen her yerde bulunmuyor.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

Erdinç

Ağustos 24, 2008, 13:08

Coca-Cola gibi bir pazarlama stratejisi olmadığı için kendimize has içeceğimiz şu anda sadece kendi ülkemizde meşhur.Umudum birgün birileri çıkıp bu ürünü muhteşem bir şekilde pazarlamasıdır.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X