• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 25, 2018 PAZAR
 

24 ayar altın varaklı ‘OSMANLIM’

24 Ağu
2006
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,45)
Loading...

merinos_logo

İzmir’de bulunan 600.000 m2 alana yayılmış teknoloji üssü mobilya fabrikasında mobilya üretimine başlayan MERİNOS’un son koleksiyonu ‘OSMANLIM’da koltuk ve sehpalar 24 ayar altın varak kullanılarak üretildi.

MERİNOS’un geleneklerine sahip çıkan tüketicisine armağanı olan ‘OSMANLIM’ koleksiyonunda koltuk ve sehpaların dışında aynı konseptte hazırlanan halılar, yatak örtüleri de yer alıyor. Konsepti tamamlayan halılar parlak ve ipeksi yapısıyla Osmanlı zarafetini taşıyor. Kullanılan kumaşlar ise geleneklerimizin ve tarihimizin ihtişamını yansıtan desenlerle özel olarak hazırlandı. OSMANLIM koleksiyonu gelenekçi ve soylu duruşunun yanı sıra, üretiminde kullanılan teknolojisiyle bu günün konfor ve rahatlığını da en üst seviyede taşıyor.

http://www.merinos.com.tr/

24 ayar altın varaklı ‘OSMANLIM’ için yorumlar

Avatar

gülizar

Mart 27, 2007, 14:03

iğrenç bir site.aradığım hiç bişeyi bulamadım.siz bulursanız bana iletin.aradığım şeye gelince merinos osmanlı serisi.anladınız mı?????

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Avatar

Erkan

Mart 27, 2007, 16:03

Merhaba Gülizar hanım,

Sitedeki menüden “Halı” ve oradan da “Osmanlım”ı seçtiğinizde “Merinos Osmanlım” serisini bulabiliyorsunuz.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 2

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X