Tilia Atra, çevre dostu tasarım ödüllü koltuk

Tilia Atra koltuk, çevre dostu bakış açısıyla, iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlandı.

Tilia Atra koltuk, Kunter Şekercioğlu tarafından çevre dostu bakış açısıyla, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlandı.

Dünya tasarım trendleri ve değerlerini yansıtan Tilia Atra Koltuk, Kunter Şekercioğlu tarafından tasarlandı ve Tilia kalitesi ile beğeninize sunuldu. Tüm sandelyeyi değiştirmeye gerek kalmadan ana iskeletten ayrılarak değiştirilebilen oturma alanının getirdiği çevre dostu bakış açısı ile öne çıkan Atra, hem iç hem de dış mekanda kullanılmak üzere tasarlandı.

Kilit Taşı Design Kurucusu Kunter Şekercioğlu tarafından tasarlanan Tilia Atra Koltuk ulusal ve uluslararası bir çok ödülün de sahibi. Tilia Atra Koltuk, Design Turkey 2021 (Üstün Tasarım Ödülü), German Design Award 2021 Gold (Excellent Product Design Gardening and Outdoor Living), iF Design Award 2020, Plus X Award 2020 Tasarım Ödülü gibi prestijli ödüllere layık görüldü ve “Demokratik Tasarım” olarak nitelendirildi.

https://www.tiliafurniture.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.