Aygaz ‘dan tasarım ödüllü Mini Pratik Barbekü

Aygaz, Mini Pratik Barbekü ile oduna ve kömüre ihtiyaç duymadan pratik ve sağlıklı barbekü yapma imkanı sunuyor.

Aygaz Mini Pratik Barbekü

Aygaz Ar-Ge tarafında geliştirilen Aygaz Mini Pratik Barbekü, oduna ve kömüre ihtiyaç duymadan Aygaz Mini Ocak Ekstra üzerinde pratik bir şekilde barbekü yapma imkanı sunuyor.

2021 Design Turkey ‘de İyi Tasarım ödülü kazanan Aygaz Mini Pratik Barbekü kendi içinde bir alev kaynağı bulundurmayıp ocak alevinin yönlendirilerek kullanılması ve ocağı barbeküye dönüştürmesi sayesinde diğer mangal ve barbekü ürünlerinden ayrışarak yeni bir kullanım türünün tanımlanmasını sağlamıştır.

32 cm çaplı pişirme yüzeyiyle ve ocak üzerinde sağlam duruşuyla dış ortamda yüksek bir performans sergileyen cezbedici bir tasarım çizgisi sunmuştur. Izgara üzerinde bulunan 40 adet sıcaklık kanalı, yiyeceklere ulaşan ısıyı eşit ve doğrudan dağıtarak mühürlenme ve içi sulu şekilde pişirilme özelliklerini sağlamıştır.

Aygaz Mini Pratik Barbekü, yapıştırmayan ve kolay temizlenebilen seramik kaplamaya sahip 2 alüminyum döküm parçadan üretilmiştir. Alt hazne içindeki alana pişirme öncesi su doldurularak yiyeceklerin sulu bir şekilde mangal lezzetinde pişirilmesi, pişirme sırasında kokunun azaltılması ve pişirme sonrasında kolay temizlenmesi sağlanabilmektedir.

https://www.aygaz.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.