Çilek Mobilya Koza Beşik Tasarımıyla IF Design Award 2023’te Ödül Kazandı

Çilek Mobilya, Koza Beşik konsepti ile IF Design Award 2023'te Bebek/Çocuk kategorisinde bir ödül kazandı.

Çilek Koza Beşik - IF Design Award 20223

Çilek Mobilya son olarak tasarlamış olduğu Koza Beşik konsepti ile dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design Award 2023’te Bebek/Çocuk kategorisinde bir ödül kazandı.

Çilek Mobilya, bebek ve çocuk mobilyaları konusunda yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni doğan bebeklerin gelişiminde en temel ihtiyaç olan uyku konusunda hareketli ve fonksiyonel bir tasarım sunan Koza Beşik, bebeğin rahat ve güvenli bir şekilde uyumasını sağlıyor. Bebek büyüdükçe değişebilen tasarımıyla, uzun ömürlü kullanım imkanı sunan Koza Beşik, farklı bir yerde uyuyan bebeğin uyandırılmadan beşiğe taşınmasını, beşiğe alınmadan bebeğin sallanarak uyutulmasını ve beşiğin farklı ürünlere dönüşmesini sağlıyor.

Çilek Mobilya, müşterilerine sağlıklı, güvenli ve yaratıcı tasarımlar sunarak bebek ve çocuk odalarını renklendiriyor. IF Design Award 2023’ten aldığı ödülle bir kez daha yenilikçi tasarımlarına ve kaliteli ürünlerine vurgu yapan Çilek Mobilya, dünya genelinde müşterileri tarafından tercih edilen bir marka haline gelmeye devam ediyor.

https://cilek.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.