Budizzz, uyku sorunu çeken bebekler ve aileleri için akıllı bir çözüm sunuyor

Uykusuz gecelere çağre arayan girşimci bir anne Türkiye'nin ilk beyaz gürültülü uyku arkadaşı Budizzz’i hayata geçirdi.

Budizzz Akıllı Uyku Cihazı

Oğlu Bartu’nun doğumuyla başlayan uykusuz gecelere çağre arayan girşimci bir anne Türkiye’nin ilk beyaz gürültülü uyku arkadaşı Budizzz’i hayata geçirdi.

Budizzz, bebeğinizin uyku kalitesini artırmak için tasarlanmış akıllı bir cihazdır. Budizzz akıllı uyku yardımcısı, bebeklerin %80’ini sadece beş dakika içinde uyutarak binlerce aileye uyku ve huzur getirdi. Ancak misyonunun beşiğin ötesine taştığını fark eden girişimci, Budizzz 2’yi geliştirdi. Budizzz 2, yalnızca bir teknoloji ürününden daha fazlası ve “2’si 1 arada” bir çözüm: çünkü hem sağlıklı uyku alışkanlıklarını ve her ailenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış sağlıklı rutinleri aşılamak için tasarlanmış bir sağlıklı yaşam platformu hem de uyku hormonu -melatonin üretimini azaltan mavi ışık olmadan, sağlıklı bir uyku rutini oluşturmanıza yardımcı olan bir akıllı cihaz.

Budizzz 2’nin merkezinde, içerik üreticileri tarafından hazırlanan, büyüleyici hikayelerden rahatlatıcı müzik ve meditasyonlara kadar zengin bir içerik çeşitliliği var. Üstelik, Budizzz uygulama aboneliklerinden elde edilen geliri, paha biçilmez çalışmalarından dolayı üreticilerle de paylaşıyor, böylece ailelerin hayatlarını zenginleştiren anlamlı içerikler yaratma misyonlarını da destekliyor.

Budizzz, çocuklarınızın dünyasında yalnızca “ebeveyn” olmaktan “kaşif, hikaye anlatıcı, rehber ve süper kahraman” olmaya geçişinizde size destek olur; hem de yalnızca cihaz ve içerikleri ile değil, her gün büyümeye devam eden topluluğu ile.

Budizzz Nasıl Çalışıyor?

Budizzz, bebeğinizin anne karnında duyduğu ve onu rahatlatan beyaz gürültüyü taklit eden sesler çıkarır. Bu sesler, bebeğinizin dışarıdaki gürültü ve uyarıcılardan etkilenmeden kolayca uykuya dalmasını sağlar. Budizzz, 10 farklı ses seçeneği, zamanlayıcı özelliği, gece lambası ve şarj edilebilir bataryası ile bebeğinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Budizzz, aynı zamanda sevimli bir ayıcık şeklinde olduğu için bebeğinizin uyku arkadaşı da olur.

https://budizzz.com

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.