Smellive: Akıllı Bir Ortam Difüzörü

Smellive, Akıllı Ambiyans Difüzörü olarak karşımızda.

Smellive Akıllı Ambiyans Difüzörü

Smellive, iç mekan ambiyansını iyileştirmek için geliştirilmiş Akıllı Ambiyans Difüzörü olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Ortam Difüzörü Smellive, kapsamlı bir iç mekan hava kalitesi analizi yapar, verileri saklar ve esansiyel yağ karışımlarının gücüyle ideal iç mekan ambiyansı yaratıyor. Smellive, stresi azaltmak, enerji ve mutluluk artırmak, odaklanmayı artırmak ve iç mekan havasını tazelemek için koku duyusunun etkisini kullanıyor.

Smellive, klima sistemleri, akıllı bina ve ev sistemleri, oteller, alışveriş merkezleri ve otomobiller gibi farklı ortamlara uyum sağlaması için geliştirilmiştir. Smellive, kullanıcılarına en iyi hissedecekleri ambiyansları sunmayı amaçlıyor. Kullanıcılarının rahat etmelerini, alışveriş yaparken keyif almalarını sağlarken Smelville kullanan mağazaların da satış sayısını artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Smellive, esansiyel yağ karışımları içeren kartuşlara sahip küçük bir cihazdır. Cihaz, iç mekan ortamının ihtiyaçlarını anında algılar ve ideal ambiyansı yaratmak için kendini aktive eder. Smellive, enerji artırıcı, stres yönetimi, odaklanma, uyanıklık, ferahlık ve rahatlama gibi farklı kartuş seçenekleri sunar.

https://www.smellive.com

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.