• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 20, 2018 SALI
 

İpek El ve Vücut Losyonu

19 Ağu
2006
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,46)
Loading...

Tüm ciltler için uygun olarak geliştirilmiş İpek el ve vücut losyonu,ailenizin günlük el ve vücut bakımı için idealdir. Özel formülü sayesinde cildinizi yağlandırmadan nemlendirir ve yumuşatır.E vitamini sayesinde cildinizi dış etkenlere karşı korur. Cildinizi yeniler, daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.

Yüzde 100 yerli bilgilendirme notu:

2007 yılında Fransız kozmetik devi L’Oréal bünyesine katılan Canan Kozmetik, kişisel bakım sektöründeki global gelişmeleri takip ederek, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerin üretilmesine ve mevcut ürünlerde de geliştirmelere devam etmektedir.

İpek – El ve Vücut Losyonu

http://www.canan.com.tr

İpek El ve Vücut Losyonu için yorumlar

Avatar

feyza

Ocak 19, 2009, 19:01

arkadaşlar,ipek markalı ürünlerin sahibi canan kozmetik l’oreal e satıldı duymayan kalmasın.Adamlar kozmetikten çıkıp inşaat işine geçmişler.Yazıklar olsun fransızlara kadar satacak kimse yok muydu.L’orael zaten israil markasıdır.Bilginize…

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

y100y

Ocak 19, 2009, 23:01

Sayın Feyza yazmış olduğunuz yorumla ilgili internette yer alan canan kozmetik tarafından yazılmış basın bülteni veya herhangi bir yazılı belge var mıdır?

Varsa adresini iletirseniz sevinir eğer yoksa yazınız inandırıcılığını yitirecektir.

Saygılar.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X