• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Ocak 18, 2018 PERŞEMBE
 

Avrupalı BMC yollarda!

19 Ağu
2006
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,56)
Loading...

BMC, Avrupa Birliği normlarına uygun kentiçi toplutaşıma amaçlı ürettiği alçak tabanlı Procity kentiçi toplutaşıma otobüsünü ilk kez İETT aracılığıyla İstanbulluların hizmetine sundu.

İETT Anadolu Garajı’na teslim edilerek Kadıköy Cevizlibağ arasında deneme seferlerine başlayan otobüs, daha ilk seferinde yolcuların yoğun ilgisini çekmeyi başardı. BMC tarafından ileri teknoloji kullanılarak üretilen Procity, isteğe bağlı Euro 2-3 turbo inter-cooler güçlü motor ve ABS/ASR sistemlerle donatılmış. Ayarlanabilir sürücü koltuğuyla yol hakimiyetini arttırarak emniyetli sürüş imkanı sağlıyor.

Aynı zamanda alçak şasi, basamaksız tabanlı olması yanında, yana yatma özelliği ile kolay inip binme imkanı da sunuyor. Otomatik şanzımanlı olan otobüs, digital hat göstergesi, geniş iç hacmiyle çevre seyir imkanı da sağlıyor. Procity, sürücüsü dışında 34 oturan, 61 ayakta yolcu kapasitesine haiz. Ayrıca engelli yolcu alma rampası da var. Deneme amaçlı hizmete sunulan otobüsle ilgili görüşlerini aldığımız yolcular, ağız birliği etmişcesine: “İç donanımında koltukları gerçekten de çok rahat ettiriyor. Ayrıca koltukların kumaşları çok kaliteli. Bunu ilk bakışta hemen anlıyoruz. Doğrusu yerli bir üretici firmanın bu denli rahat ve tamamen yolculara dönük üretim yapmasından iftihar ettik. Yıllardır alıştığımız sertliğe nazire rahat ve keyfli yolculuk için tasarlandığı hemen anlaşılıyor” görüşünde birlişiyor. BMC yetkilileri hizmete sokulan otobüsün halktan ilgi görmesinden memnun.

BMC – Procity

http://www.bmc.com.tr/tr_yolcu_procity.asp

Avrupalı BMC yollarda! için yorumlar

Avatar

kamer

Mayısıs 5, 2007, 16:05

MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR RİCAM OLACAK SİZDEN BANA LEVENT BMC 3000 17+1 LIK JPG LİK RESİMLERİNİ GÖNDREBİLİRMİSİNİZ? ACİL OLABİLİRSE SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDERİM İYİ ÇLİŞMALAR

Yorumu oylayın: +1 0 -1 1

Avatar

kamer

Mayısıs 5, 2007, 16:05

EN ÖNEMLİ ŞEYİ UNUTTUM RESİMLER ÖNDEN ÜSTTEN YANDAN OLURSA ÇOK MUTLU OLURUM TEŞEKKÜRLER

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Avatar

serkan

Temmuz 5, 2007, 10:07

sevgili, kamer google var arasana oradan daha iyi olur bole basit şeyleri kendinde bulabilirsin

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X