Ekin Spotter, dünyanın ilk modüler akıllı şehir mobilyası

Ekin Spotter, dünyanın ilk ve tek akıllı şehir mobilyasıdır

yuzde100yerli.com kapak resmi

Ekin Teknoloji, inovasyon içeren ürünlerine bir yenisini daha ekledi, tamamen modüler tasarıma sahip Ekin Spotter farklı işlevleri farklı modülleriyle yerine getirebilen ilk ve tek şehir mobilyası oldu. 

Modüllerin kolayca eklenip çıkartılabilmesi sayesinde Ekin SPOTTER, farklı konumlardaki ihtiyaçlara göre altyapı maliyeti olmadan adapte edilebilir ve akıllı şehirlerin ihtiyacı olan tim çözümleri bir arada sunuyor.

Trafik güvenliği için tasarlanan ürünlerle kıyaslandığında en ince tasarıma sahip olmasına rağmen Ekin SPOTTER en iyi performansı sergilemesi için gereken kamera, sensör, güç sistemi gibi tüm donanımları hali hazırda kendi içinde bulunduruyor ve dışarıdan herhangi bir ekstra donanım desteğine ihtiyaç duymuyor.

Ekin Spotter modüler sensörler sayesinde, plaka tespiti, park yönetimi, video ile gözetim, kırmızı ışık ihlal tespiti ve gelişmiş trafik yönetimi yapılabiliyor.

Ekin SPOTTER nedir?

Ekin Spotter trafik yönetimi, çevresel analizler ve şehir gözetimi fonksiyonlarıyla çeşitlendirilebilir farklı modüllerini kullanarak akıllı şehrin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen dünyanın ilk ve tek akıllı şehir mobilyasıdır.

https://ekin.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.