Elektrikli Bisiklet girişimi Tozz bike, PIPEGUN #1 modelini satışa sundu

Tozzbike, BMX ve Kaykay'ın birleşiminden ilham alınarak geliştirdiği Elektrikli Kick-Bike PIPEGUN #1 modeli satışta.

TOZZBIKE, PIPEGUN #1 PG1

Emre Kuvvetli ve Burak Kazar tarafından kurulan yerli elektrikli bisiklet girişimi Tozz bike, BMX ve Kaykay’ın birleşiminden ilham alarak geliştirdiği Elektrikli Kick-Bike PIPEGUN #1 (PG1) modelini satışa sundu.

Dünya’da elektrikli bisiklet ve scooter sektörü her geçen gün yeni eklenen girişimler ile çeşitlenerek büyümeye devam ediyor. Bu girişimlere Türkiye’den yeni bir oyuncu eklendi. Tozz bike, BMX ve Kaykaydan esinlenerek tasarladığı Elektrikli Kick-Bike PIPEGUN (PG1) ile e-bike severlerin dikkatini çekiyor.

Tozz bike PIPEGUN #1, arka tekerlekte yer alan disk fren ve 250W motora, gizli kablolama sistemine, 7,5 saatte şarj olan ve 60 km menzil sunan 14500 mAh bataryaya, 20″ ölçülerinde BMX tekerleklere ve led ön aydınlatma sistemine sahip. Çelikten oluşan gövdesiyle 120 kg taşıma kapasitesi sunan PIPEGUN #1, 19.5 kg ağırlığa sahip.

Bir e-bike olarak teknik özellikler açısından rakiplerinin gerisinde olmayan Tozzbike PIPEGUN #1’i diğerlerinden ayıran en büyük özelliğinin etkileyici tasarımı olduğunu düşünüyoruz. BMX ve Kaykay birleşiminden elde edilen modern güçlü ve dinamik tasarımıyla satışa sunulan Tozzbike PIPEGUN #1 2.600 USD karşılığı olan 49.000 TL fiyat ile satın alınabiliyor.

https://tozzbike.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.