General Life’tan kombileri akıllandıran teknoloji, Akıllı Oda Termostatı

General Life, akıllı oda termostatları ile evlerde enerji verimi artarken ısınma giderleri azalıyor.

General Life Akıllı Termostat

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ISIPARK, geliştirdiği General Life marka akıllı oda termostatları evlerdeki kombileri akıllandırarak ısınma faturalarını azaltıyor.

Günümüzde akıllı cihazlar her alanda karşımıza çıkıyor ve bunlardan biri de yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ISIPARK tarafından üretilen General Life marka akıllı oda termostatları. Kablosuz olarak istenen odaya taşınabilen akıllı oda termostatları sabit bir alan yerine yaşam alanının ısısını ölçerek enerji verimini arttırmaktalar. Ayrıca mobil uygulama sayesinde evinizin ısısını cep telefonunuzdan ayarlayabildiğiniz gibi kombinizi uzaktan açıp kapayabilir ve bu sayede ısınma giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Akıllı Termostat ile ısınma giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Günümüzde bir çok kombide ortam sıcaklığını kontrol ederek kombinin devreye girmesini sağlayan termostatlar kombiye kablo ile bağlanmakta ve belirli sabit bir yerde durmaktadır. Bu durum istenen sıcaklığın bulunduğunuz yaşam alanına göre değil termostatın sabit olarak durduğu yere göre belirlenmesine neden olmakta ve oda sıcaklığını dengelemede enerji verimini düşürmektedir.

Akıllı Oda Termostatı Nedir?

Kablosuz ve neredeyse yeni/eski tüm kombiler ile çalışabilecek şekilde tasarlanan akıllı termostatlar enerjiyi verimli kullanmanın önemli olduğu günümüzde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktalar. Akıllı oda termostatları iki farklı cihazdan oluşuyorlar. Bu cihazlardan biri kombiye sabit olarak bağlıyken diğerini evinizde istediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz.

Akıllı oda termostatları kablosuz olarak çalışabildiklerinden istenilen bölgeye konumlandırılarak tam olarak istenen ısının istenen alanda elde edilmesine yardımcı olurlar ve bu da kombi çalışma verimini arttırmaktadır. Mobil uygulama sayesinde cep telefonu üzerinden de kontrol edilebilen akıllı oda termostatları evden ayrıldığınızda açık unutulan kombinizi otomatik olarak kapatabilmekte ve bu sayede evde olmadığınız durumlarda oluşabilecek enerji israfını da engellemekteler. Yine mobil uygulama sayesinde isterseniz uyku zamanınızı programlayabilir ve odanızı istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz, işten eve varmadan önce kombinizi çalıştırarak evinizin uzaktan ısınmasını sağlayabilirsiniz.

https://generallife.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.