Karel

Karel, Türkiye'nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.

Karel Logo

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.

Bundan 20 yıl önce çıktığı yolculukta, Türkiye’nin teknolojiye çok yüksek bedeller ödediğini görerek, ülkemizde bunu sağlayabilecek yeterli insan gücü ve ekonomik altyapının olduğuna inanmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında pazarlarda elde ettiği başarıları ile alanında liderdir. Sektörde yüzde yüz yerli sermaye ile bunu başarabilen nadir şirketlerden biri olan Karel vizyonuna paralel olarak, konusundaki teknolojik gelişmeleri ülke koşullarına en uygun şekilde pazara sunmaktadır.

http://www.karel.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.