Migros ve Hergele’den İç Lojistik İçin Devrim Niteliğinde Bir Araç: Wamo

Wamo, iç lojistik için devrim yaratan, ekonomik ve çevreci bir araç olarak öne çıkıyor.

Migros Hergele Wamo

Migros Ticaret A.Ş. ve Hergele Mobility, iç lojistik için devrim yaratan, ekonomik ve çevreci bir araç olan Wamo’yu yarattı. Wamo, Migros ve Hergele’nin uzmanları tarafından geliştirilen, patent başvurusu yapılan bir ortak inovasyon ürünü.

Migros ve Hergele’nin ortak inovasyon ürünü Wamo, iç lojistik için devrim yaratan, ekonomik ve çevreci bir araç olarak öne çıkıyor. Wamo, mikro mobilite ve depo lojistiği alanlarını birleştiren yenilikçi bir hibrit çözüm. Wamo, malzeme taşıma operasyonlarını daha verimli, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir hale getiriyor. Wamo, farklı sektörlerde kullanım için esnek ve çok yönlü bir tasarıma sahip.

Wamo, çevreye ve insan ihtiyaçlarına öncelik verirken, depoların ve insanların bir şeyleri taşıma ve taşıma şeklini değiştiriyor. Wamo ile depo hareketliliğini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Wamo’nun işletmeler için yaratabileceği farkı görmek isteyen işletmeler, Hergel’nin web sitesinden demo talebi yapabiliyorlar.

Migros ve Hergele Wamo ile Consumer Electronics Show (CES) 2023’e katılarak Wamo’nun yurt dışı tanıtımını yapmıştır. Migros Wamo’yu birlikte geliştirdiği Hergele Mobility girişimine 2023 yılı başında 2.3 milyon TL yatırım yapmıştır.

https://www.hergele.co

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.