Siber saldırılara bütünleşik yerli çözüm, Labris UTM

Labris UTM Serisi yeni nesil ağ güvenliği cihazları, klasik güvenlik araçlarından farklı olarak bütünleşik güvenlik sağlıyor.

yuzde100yerli.com kapak resmi

Labris UTM Serisi yeni nesil ağ güvenliği cihazları, günden güne gelişen ve karmaşıklaşan internet bazlı tehditlere karşı, klasik güvenlik araçlarından farklı olarak bütünleşik bir güvenlik sağlıyor.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte siber saldırıların sayısı (virüs, truva atı, spam, ddos) gün geçtikçe artmaktadır. Artan bu saldırılar karşısında özellikle büyük işletmeler her bir saldırı türü için ayrı ayrı çözümlere yönelmek yerine veri güvenliğini sağlayabilmek için bütünleşik saldırı tespit etme ve engelleme sistemlerine “Unified Threat Management” (Bütünleşik Güvenlik Cihazı) ihtiyaç duymaktadırlar.

Labris Networks, internet ağ güvenliği alanında, kuruluşundan bu yana Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiş, 2014 İnovaLİG birinciliği, Deloitte EMEA Fast 500 ve Turkey Fast 50 ödülleriyle bölgenin en hızlı büyüyen Türk teknoloji şirketlerinden biridir.

http://labrisnetworks.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.