Togg’dan Nisan Sürprizi: T10X Modeline Özel %0 Faizli Kredi!

Togg, Nisan ayında yeni müşterilerine özel %0 faizli finansman desteği sunacağını duyurdu.

Togg Nisan ayı %0 faizli Finansman Desteği

Türkiye’nin yerli otomobil markası Togg, Nisan ayında yeni müşterilerine özel bir finansman desteği sunacağını duyurdu.

Kampanya kapsamında, Togg’un dijital platformu Trumore üzerinden kurasız ve hemen teslimat seçeneğiyle T10X siparişi verilebilecek. Ayrıca, müşterilere 800.000 TL’ye kadar kredi için %0 faizle 12 ay vade imkanı sunulacak.

Togg T10X, özellikle en donanımlı versiyonu olan T10X V2 uzun menzil modeli için bu finansman avantajını sağlıyor. İlgilenen müşteriler, ayrıca %1,99 faiz oranıyla 30 ay vade seçeneğiyle de araç sahibi olabilecekler. T10X V2 uzun menzilin fiyatı, Kış Paketi ve 22 kW AC şarj kapasitesi dahil olmak üzere 1 milyon 863 bin TL olarak belirlenmiş.

Siparişler, App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden indirilebilen Trumore uygulaması aracılığıyla veriliyor. Bu yıl T10X için çekiliş yapılmayacak ve teslimatlar, sipariş sırası ve konfigürasyon özelliklerine bağlı olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek.

Togg, ayrıca deneyim merkezlerinde bayram boyunca hizmet vermeye devam edecek. Ankara Söğütözü, Mall of İstanbul ve İzmir 5M Bornova deneyim merkezleri, bayramın ilk günü hariç ziyaretçilere açık olacak.

Bu kampanya, Togg’un elektrikli otomobil piyasasındaki varlığını güçlendirmeyi ve müşterilere daha cazip finansman seçenekleri sunarak elektrikli araç sahibi olmalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Togg T10X için sunulan bu özel finansman desteği, sürdürülebilir mobiliteye geçişte önemli bir adım.

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.