• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 26, 2018 PAZARTESİ
 

Türk malı taksi “Karsan V1” hazır.

10 Eki
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (38 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,95)
Loading...

Karsan Taksi V1

Türkiye yerli otomobili tartışırken, Karsan ve Hexagon Studio’nin ortaklaşa geliştirdiği Türk malı taksi V1 yollar için hazır.

Karsan ve Hexagon Studio tarafından New York taksi ihalesi için geliştirilen ‘€œV1’€, ihalede kaybetmesine rağmen yoluna devam ediyor.

Üretime yakın ilk prototipi gerekli testler için gözlerden uzak bir şekilde yollara çıkarken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı deneme sürüşü için de hazır hale getirildi. Aracın, 2012 yılının mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenerek, tüm dünyaya tanıtılması bekleniyor.

http://kolayurl.com/63r

Türk malı taksi “Karsan V1” hazır. için yorumlar

Avatar

ABDULLAH KIZILCI

Aralık 30, 2011, 16:12

rengi sarı olmasında ne renk olursa olsun.biz dünyaya veya batılılara değil, batılılar bize uysun.kendimizi bu kadar küçük görmeye hiç hakkımız yok.hatta bu renk konusunda bir araştırma yapılıp büyük çoğunluğun ne dediğine bakılmalı ve hangi rengi istediği dikkate alınmalıdır.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Avatar

Ayhan

Şubat 6, 2012, 14:02

Bence ön farları hariç çok sevimli görünüyor. Ayrıca farların yeri gereğinden yüksekte.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

Mehmet

Mayısıs 4, 2012, 20:05

Hahah :D:D Farının ne suçu var yaw :D:D:D koptum…

Yaw önemli olan modernliği.. Ve taksimiz gayet modern son teknolojiye sahip gibi görünüyor.. Far ile ne alakası var :D:D:D:D

Yorumu oylayın: +1 0 -1 1

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X