Wisitor ile Wi-Fi ağınızı pazarlama mecrasına dönüştürün

yuzde100yerli.com kapak resmi

wisitor

Uludağ Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren Behrud Teknoloji, Wisitor ismindeki ürünleriyle mekanların Wi-Fi ağlarını müşterileri için kullanabilecekleri gelişmiş bir pazarlama aracına dönüştürüyor. Yazılım – donanım bütünleşik olarak geliştirilen proje ile işletmeler Wisitor’un sağladığı fonksiyonlarla müşterilerni daha yakından tanıma imkanına da sahip oluyorlar.

Wisitor kullanan işletmelerde ziyaretçiler internet kullanırken wi-fi şifresi yerine kendi Facebook, Twitter veya Foursquare (Swarm) hesaplarıyla giriş yapıyorlar. Ziyaretçiler giriş ekranlarında işletmenin Facebook hesabını beğenmeye veya paylaşmaya, işletmenin belirlenmiş olduğu bir tweet’i yayınlamaya veya Swarm üzerinden otomatik yer bildiriminde bulunmaya teşvik edilebiliyorlar. Wisitor, wi-fi erişimi esnasında işletmenin reklamlarını göstermeye yardımcı oluyor ve anket incelemeleri, görsel ve yazılı içerikler bu araçlar vasıtasıyla müşterilere kolayca yönlendirilebiliyor.

Kaynak: webrazzi.com

http://www.wisitor.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.