• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 25, 2018 PAZAR
 

Wisitor ile Wi-Fi ağınızı pazarlama mecrasına dönüştürün

29 Tem
2015
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

wisitor

Uludağ Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren Behrud Teknoloji, Wisitor ismindeki ürünleriyle mekanların Wi-Fi ağlarını müşterileri için kullanabilecekleri gelişmiş bir pazarlama aracına dönüştürüyor. Yazılım – donanım bütünleşik olarak geliştirilen proje ile işletmeler Wisitor’un sağladığı fonksiyonlarla müşterilerni daha yakından tanıma imkanına da sahip oluyorlar.

Wisitor kullanan işletmelerde ziyaretçiler internet kullanırken wi-fi şifresi yerine kendi Facebook, Twitter veya Foursquare (Swarm) hesaplarıyla giriş yapıyorlar. Ziyaretçiler giriş ekranlarında işletmenin Facebook hesabını beğenmeye veya paylaşmaya, işletmenin belirlenmiş olduğu bir tweet’i yayınlamaya veya Swarm üzerinden otomatik yer bildiriminde bulunmaya teşvik edilebiliyorlar. Wisitor, wi-fi erişimi esnasında işletmenin reklamlarını göstermeye yardımcı oluyor ve anket incelemeleri, görsel ve yazılı içerikler bu araçlar vasıtasıyla müşterilere kolayca yönlendirilebiliyor.

Kaynak: webrazzi.com

http://www.wisitor.com/

Wisitor ile Wi-Fi ağınızı pazarlama mecrasına dönüştürün için yorumlar

Avatar

Vitrin temizlik

Ağustos 3, 2015, 23:08

Yanı yapılan proje akıllıca bence daha farklı bir şekilde de ticari amaçla değerlendirile bilir :)

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X