Akıllı Oda Termostatı COSA ile kombinizi sesinizle kontrol edin

Google Asistan destekli akıllı oda termostatı COSA sesinizle evinizin ısıtmasını ve soğutmasını kolayca yönetmenize izin veriyor.

Akıllı Oda Termostatı COSA

Akıllı oda termostatı COSA ‘nın Google Asistan desteği ile sesli komutlar verilerek akıllı termostat COSA kullanan evlerin ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri kolayca yönetilebiliyor.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin uzaktan kontrolünün sağlanmasına yardımcı olan Akıllı Oda Termostatı Cosa enerji faturalarında %37’ye varan tasarruf elde edilmesine yardımcı oluyor.

Led bilgi ekranına sahip akıllı termostat COSA, sadece internet ile çalışan akıllı termostarlardan farklı olarak üzerindeki dokunmatik alanlar ile de kontrol ediliebiliyor. Pil ile çalışacak şekilde geliştirilen COSA akıllı termostat sistemi istenirse adaptör ile de kullanılabiliyor. COSA akıllı termostat sistemi kışın kombinizi kontrol ederek enerji tasarrufu yapmanızı sağlarken yazın da klimanızı kontrol ederek enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyor. COSA akıllı termostatlar duvara sabit olarak monte edilebileceği gibi dilenirse bir stand yardımı ile istenen bir odaya konumlandırılabiliyor.

Akıllı Oda Termostatı Cosa Nasıl Tasarruf Ediyor?

Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostatları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa sıradan oda termostatlarından farklı olarak akıllı modları ve kolay arayüzü ile uykuda veya dışardayken de daha da fazla tasarruf etmenizi sağlar.

https://smartcosa.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.