Amperino, Çevre Dostu Dış Malzemesi ve Kendi Geliştirdiği Pil Paketi ile Go Green Fuarı’na Hazırlanıyor

Amperino, 16-18 Kasım 2023 tarihinde Go Green Türkiye Fuarı’nda. 

Amperino Mikro Araba

Amperino, Türkiye’nin ilk yerli elektrikli mikro aracı olarak dikkat çekiyor. Üç kişilik tasarımı ve geniş bagaj kapasitesi ile mikro araçlar arasında öne çıkan Amperino, şık dış tasarımı ve son teknoloji ile donatılmış bir araç sunuyor.

Amperino, 16-18 Kasım 2023 tarihinde Bursa’da düzenlenecek olan Go Green Türkiye Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor. Fuarda, elektrikli araçlar, şarj teknolojileri, ekipman ve donanımları gibi sektörün önemli konuları ele alınacak.

Amperino’nun arkasında, Amperino Teknoloji Laboratuvarı’nda çalışan 50’ye yakın mühendis bulunuyor. Bu genç ve yetenekli ekip, üç yıldır aracın tasarımı, geliştirilmesi ve test edilmesi üzerine yoğunlaşıyor. Amperino, kendi geliştirdiği pil paketi tasarımı ve paketlemesi ile verimliliği ve menzili optimize ediyor. Ayrıca, aracın dış malzemesi olarak geleneksel malzemelerin yerine çevre dostu keten lifi kullanıyor. Amperino, hem doğaya hem de kullanıcılarına saygılı bir araç olma vizyonuyla yola devam ediyor.

Amperino, elektrikli araç sektöründe Türkiye’nin öncüsü olmayı hedefliyor. Fuarda, aracın özelliklerini, performansını ve fiyatını duyurması bekleniyor. Amperino, sürdürülebilir yaşam ve çevre için sıfır emisyon hedefine katkı sağlayacak bir araç olarak göz kamaştırıyor.

Go Green Türkiye Fuarı’nın Amacı Nedir, Nerede ve Ne Zaman Düzenlenecek?

Go Green Türkiye, elektrikli araç ve şarj teknolojileri sektörünün gelişmesi ve tüm sektör paydaşlarını bir araya getirmek misyonuyla yola çıkan bir fuar etkinliğidir. Go Green Türkiye Fuarı, 16-18 Kasım 2023 tarihinde, elektrikli araç sektörünün başkenti Bursa’da Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarda, otomobil, motosiklet, bisiklet, scooter, otobüs, minibüs, lokomotif, yat motorları, golf arabaları ve iş makineleri gibi birbirinden farklı elektrikli araç modelleri, şarj donanım ve yazılımları, şarj istasyonları, akıllı ve hızlı şarj çözümleri, pil ve pil teknolojisi yönetim sistemleri, akıllı şebeke çözümleri, sertifikasyon, test ve ölçüm hizmetleri ile satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri gibi sektöre dair her şey bir arada sergilenecek. Fuarla eş zamanlı paralel etkinliklerle de sektörün gündemine değinilecek.

https://www.amperino.com

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.