BMW fabrikası personelini Karsan Jest Electric taşıyor.

Karsan tarafından üretilen Jest Electric, Almanya’da BMW fabrika personelinin taşıma aracı oldu.

Karsan Jest Electric Logo

Çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun ulaştırma çözümleri sunan yerli üretici Karsan tarafından üretilen Jest Electric, Almanya’da BMW fabrika personelinin taşıma aracı oldu.

Bu kapsamda Karsan Jest Electric, Almanya’da BMW fabrika personelinin taşıma aracı oldu. Karsan’ın Almanya bayisi Quantron tarafından gerçekleşen teslimatla Jest Electric, dünyaca ünlü Alman otomotiv üreticisi BMW’nin Münih’teki kampüsü içerisinde personel taşınmasında kullanılmaya başlandı.

Kompakt ve elektrikli: Jest Electric

6 metrelik alçak tabanlı Jest Electric; 170 HP güç ve 290 Nm tork üreten BMW üretimi elektrikli motor ve yine BMW üretimi 44 ve 88 kWh bataryalarla tercih edilebiliyor. 210 km’ye kadar menzil sunarak bu anlamda 6 metrelik küçük otobüs sınıfının en iyi performansını gösteren Jest Electric’in enerji geri kazanımı sağlayan rejeneratif fren sistemi sayesinde bataryaları yüzde 25 oranında kendi kendini şarj edebiliyor.

https://www.karsan.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.