Boyteks’ten Ametist Yatak Kumaşı

yuzde100yerli.com kapak resmi

amet_yatak

Boyteks, birçok uygarlık tarafından kullanılan ametist taşının mucizelerini daha sağlıklı bir uyku için yatak kumaşına dönüştürüyor!

Şimdiye kadar doğanın sunduğu mucizeleri birer birer keşfedip inovatif çalışmalarla geliştiren ve uyku teknolojisine kazandıran Boyteks, şimdi de tarihin en eski dönemlerinden beri birçok uygarlık tarafından kullanılan ametist taşının mucizelerini yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir uyku için yatak kumaşına dönüştürüyor ve uyku kalitesini maksimuma taşıyor!

Boyteks inovasyon ekibinin yoğun çalışmaları sonucunda ametist taşının mucizevi özelliklerinden esinlenerek geliştirdiği, kullanıcısının uyku konforunu yükselten bu yenilikçi teknoloji, uykuya dalma süresini kısaltarak sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor. Üstelik bu yenilikçi uyku teknolojisi, herhangi bir kimyasal işlem uygulanmaksızın bakterilere karşı üstün bir koruma ve hijyenik bir uyku ortamı sunuyor.

http://www.boyteksametist.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.