HIDROMEK MAESTRO serisine ‘Üstün Tasarım Ödülü’

Hidromek 'Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri'nde Üstün Tasarım Ödülü kazandı.

Hidromek Logo

Türkiye’nin 5 kıta 50 ülkedeki başarılı yüzü Hidromek ‘Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde Üstün Tasarım Ödülü kazandı.

Turquality programı kapsamında gerçekleştirilen ve tasarım ile ilgili Türkiye’de başlatılan en kapsamlı ve profesyonel proje olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri; Türkiye’de kullanıcının ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran ‘iyi tasarımı ödüllendirmek’ amacıyla gerçekleştirildi.

30 kişilik profesyonel bir jürinin yaptığı değerlendirme sonucu 12 kategoriden biri olan ‘Yatırım Ürünleri Kategorisi’nde iyi tasarım ve ‘üstün tasarım’ ölçütlerine göre yarışan 16 firma arasından Hidromek Maestro serisi ‘Üstün Tasarım Ödülü’ ne layık görüldü.

Bu yeni serinin kabinlerinde geniş görüş açısı, ferah iç hacim ve ayarlı direksiyon özelliklerinin yanı sıra hava amortisörlü koltuklar gibi opsiyonel donanımlar ile operatöre otomobil konforu sağlanıyor.

Maestro serisinde sunulan üstün kabin ergonomisinin yanı sıra joystick kumanda, hidrolik kızak kaydırma, hava kompresörü, çabuk sök-tak aparatları gibi kullanım kolaylığı sağlayan yeni opsiyonel donanımlar da bulunuyor.

Hidromek mühendislik departmanı tarafından tasarlanan Maestro serisinin aldığı bu ödül, Hidromek’in endüstriyel tasarıma verdiği önemi ortaya koyarken, bundan sonrası için de beklentilerin yükselmesini sağladı

http://www.hidromek.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.