• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 18, 2018 PAZAR
 

TEMSA ilk yurtdışı üretim tesisini açtı

21 Nis
2008
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,54)
Loading...

temsa-logo

Sabancı Holding şirketlerinden Temsa’nın Mısır’da Lasheen Group ile yıllık 500 otobüsile 500 midibüs üretme kapasitesine sahip fabrikası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Kahire’ye 50 kilometre uzaklıktaki 10’uncu Ramadan Sanayi Bölgesi’nde kurulan fabrikanın açılışı nedeniyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Sabancı Holding’in Lasheen Group ile 15 yıldır iş ortaklığı olduğunu, bu ortaklığı 1993 yılında Nile Kordsa’yı kurarak başlattıklarını söyledi.

Stratejik ortaklıklarını 15 yıldır süren yakın işbirliğini, otobüs sanayisine taşıdıklarını belirten Sabancı, “Lasheen Group’un gücü ve desteği ile bölgesel güç olmaya ve akabinde otobüste global bir marka yaratmaya soyunduk” dedi.

Sabancı, çok başarılı bir projeyi, başarılı bir zamanda gerçekleştirdiklerini belirterek, üstelik 2 otobüsün de satıldığını bildirdi.

Kaynak:

http://www.cnnturk.com/EKONOMI/DUNYA/haber_detay.asp?PID=39&haberID=450811

Temsa:

http://www.temsa.com.tr/

TEMSA ilk yurtdışı üretim tesisini açtı için yorumlar

Avatar

fahrettin aydın

Haziran 27, 2008, 11:06

temsa gurubu araç kullanmaktan ,gurur duyuyorum,türkiyeye yapmış olduğunuz katkılardan dolayı,şahsım adına şirketim adına teşekküreder,sabancı ailesinin merhumlarınada allah en güzel mekan nasip eylesin. türk dünyaya açılmasının en büyük örneği sizlersiniz.saygılarımla

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

Azmi Yalçın

Aralık 27, 2008, 03:12

Sabancı ailesine saygılarımı sunar ALLAH tan yardımcı olmasını dilerim.Ülkesinin ve milletinin menfaatlerini ön pilanda tutarak yaptıgı çalışmalarında başarılar.Merhumlarına ALLAH tan Rahmet diler saygıyla anarız.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

Erhan Akdağ

Şubat 25, 2009, 20:02

Temsa markalı araçlar rakiplerine oranla çok daha kalitelidir, bu yüzden işin maliyeti yüksek olur ve pazarlık için biraz zorlarlar… Ama Temsa alıp sorunsuz ticaret yapmak var, değer…

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

İSMAİL KECECİ

Mart 16, 2009, 21:03

temsa çalısanlarına teşekkür ediyorum. bir türk markasını yarattıkları için başarılar………. avenu maşallah süper …daha iyiler için durmak yokk.(DİKİZ AYNANIZA BAKIN HER YERDE TEMSA VAR.!)MADEIN TURKEY:……tem SA

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X