• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 21, 2018 ÇARŞAMBA
 

Türk malı Turkar ABD’li firma ile anlaştı

23 Haz
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (38 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,68)
Loading...

TURKAR

ABD’li savunma şirketi JWF Defense Systems, Hisarlar Grup’a bağlı Hiscar Otomotiv ile 4×4 hafif arazi kamyonu “Turkar”ı geliştirmek için anlaşma imzaladı.

Batı Pennsylvania’daki Johnstown merkezli savunma şirketi JWF Defense Systems’in Başkanı Bill Polacek yaptığı açıklamada, Türk şirketi Hiscar Otomotiv ile zırhlı araç üretimine yardımcı olmak amacıyla 5 yıl süreli 50 milyon dolarlık anlaşma imzaladıklarını söyledi.

JWF savunma şirketi, 4×4 hafif arazi kamyonu Turkar için zırh geliştirecek, iki şirket bu aracı uluslararası piyasada pazarlayacak ve ayrıca Turkar’ın askeri kullanım amaçlı versiyonunu geliştirecek.

http://kolayurl.com/5cu

Türk malı Turkar ABD’li firma ile anlaştı için yorumlar

Avatar

Yavuzhan

Eylül 8, 2011, 05:09

Çok zavallı görünüyor. Ne yani bu HİSAR grup, ASKERİN kamyonet kasasında taşınabileceği bir çağda olduğumuzu mu sanıyor? Yahu sistemin yürüyen aksamına güveniyorsanız daha güçlüsünü yapın, ama çevreden yalıtın şunu. Bu en fazla çobanlara köylülere çiftçilere yarar.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 2

Avatar

mehmet

Eylül 18, 2011, 08:09

biz bulalım el alem geliştirsin!

Yorumu oylayın: +1 0 -1 1

Avatar

Ayhan

Ocak 2, 2012, 14:01

Bu tür küçük fakat heyecanlı firmaların amatör girişimlerinin yaygın pat patların üretiminden farkı pek yok. Daha güçlü firmaların hatta holdinglerin bu işe girmesi lazım. Teknoparkların yani içinde bilimadamlarının bulunduğu, finans ve bilgi, teknoloji vbyi bir araya getiren kurumların bu işlere angaje olması lazım. Devlet planlamanın böyle hedefler oluşturması lazım. Belki devletin de içinde yer aldığı bir konsorsiyum. Aslında yerli araç için her şeyden önce üretilmesi gereken şeyler motor, şanzıman, diferansiyel gibi şeyler. Bunlar yerli üretilmedikten sonra hep aynı şeyleri konuşur dururuz. Yerliydi merliydi aaaa motoru hariç miş vs vs vs

Yorumu oylayın: +1 2 -1 1

Avatar

HUSEYİN

Ocak 16, 2012, 17:01

FACE DE BİRÇOK PAYLAŞIMINI YAPMIŞTIM ÇOK YAZIK GURUR DUYMUŞTUM İNSANLARA TANITMAK İÇİN HERGÜN AYLAŞIM YAMIŞTIM YAZIKKI YAZIK İNSANLAR BUNADA RAZIYDI KENDİ KENDİNE GELİŞSELERDİ TÜRKÜN GÜCÜ DİYE İNSANLAR ARKASIDAYDI YAZIKLAR OLSUN TURKARIN SaahiPleri sizde teslim ettiniz kendinizi amerikaya

Yorumu oylayın: +1 0 -1 2

Avatar

semih

Mart 7, 2012, 17:03

heres kendini düşünüyor ülkeyi düşünen kim düşünülseydi bu ülke bu hale mi gelirdi bizimde dünya çapında bir şeyimiz yazık yazık ABD kölesi olmuşuz onlarsız adım atamaz olduk iyi kötü bir arazi aracı üretiniz onuda ABD si yapamadınız yazık….

Yorumu oylayın: +1 0 -1 1

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X